Pet Burger® - DogBurger Doğal Çiğ Mama - Kedi ve Köpek Doğal Çiğ Mama, Barf, Raw Mama

Pet Burger Nedir?

Petburger Nedir?

Petburger dünyada %70 oranında tercih edilen çiğ beslenme sisteminin ülkemizde faaliyet gösteren doğallık ve sağlık ilkelerini hedef edinmiş kaliteli örneklerinden biridir

Petburger İçeriğinde Neler Var;

  • Dana et ve sakatatları
  • Hindi et ve boynu
  • Mevsim meyveleri
  • Mevsim sebzeleri
  • Çeşitli mevsimsel otlar
  • Çeşitli doğal baharatlar
  • Balıkyağı
  • Zeytinyağı
  • Elma sirkesi
  • İnceltilmiş doğal ata bulguru

Benimkine Özel;

Petburger ailesi olarak önceliğimiz sağlıklı ve doğal ürünler ile yol arkadaşlarımızı sağlıklı olarak besleyebilmektir. Zaman zaman bizler gibi yol arkadaşlarımız da sağlık sorunları yaşayabilirler. Bu gibi durumlarda dostlarımız için uzman danışman kadromuz ile birlikte köpeğinizin mevcut sağlık sorununa özel mamalar üretebilmekteyiz. Tüm değişiklikler için doğal ürünler tercih edilmekte ve yol arkadaşımızın yeni bir sorunla karşılaşmaması için diğer konularda da dengeli ürünler ile desteklenmektedir.

Dağıtım Ağımız;

İstanbul içerisinde soğuk zincir araçlarımız ile dağıtım yapmaktayız. İstanbul dışı siparişlerinizde özel olarak hazırlanmış kuru buz ve straforlar ile 4 güne kadar sağlıklı gönderimler yapmaktayız. Süre aşımı ve/veya pakette yaşanan olası bozulmalarda ürünlerimiz tekrar ve ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Huzurlu Bir Ortak Yaşam İçin Petburger

Evcil hayvanlarımızın yaşadığı sağlık sorunları, bizleri yakından ilgilendiriyor ve üzüyor. Pet Burger, hayatımızı paylaştığımız dostlarımızın, gıda kaynaklı sorunlarına kalıcı çözüm üretmek ve hayvan severlere; evcil hayvanlarıyla birlikte mutlu ve huzurlu bir ortak yaşam sunmak için kuruldu.

Hikayemiz

Her şey, köpek eğitimi markamız Gölge K9 ile sorumluluğunu aldığımız köpeklerin sağlıklı gıda ihtiyacını çözebilmek için kendi bünyemizde hazırladığımız mamalarla başladı.

Dünya genelinde kullanılan BARF (Biologically Appropriate Raw Food / Biyolojik Olarak Uygun Çiğ Gıda) mama içerik ve hazırlama yöntemlerine ek olarak kendi özel karışımımızla lezzetlendirdiğimiz mamalarımızı kullanan köpeklerin; özellikle dışkılama, tüy dökümü, koku sorunlarına ve mamayı tüketen evcil hayvanın genel ruh hali ve tavırlarına yönelik sağladığı olumlu gelişmeler, bizleri bu alanda daha fazla değer yaratmaya yönlendirdi.

Değerli hayvan sever dostlarımızdan gelen mama taleplerinin giderek artması ve köpeklerimizin mutluluğu doğrultusunda 2018 Yılında markamız Pet Burger doğdu.

Kurucu ortaklarımızın köpek eğitimi ve hayvan bakımı konusundaki 25 yıllık tecrübesi ve hayvan sever dostlarımızdan gelen talep ve geribildirimlerle sürekli olarak geliştirdiğimiz BARF mamalarımız; üç veteriner hekim, bir diyetisyen, iki eğitmen ve altı üretim uzmanı gözetim ve yönetiminde; sürekli denetlenen, son derece sağlıklı koşullarda üretilmektedir.

Biz Büyük Bir Aileyiz

BARF Mama üretimi ve satışı, yürüttüğümüz faaliyetlerden yalnızca biri. Mesleki hayatlarını bu konuya adamış bir ekip olarak aşağıdaki markalarımızla binlerce evcil hayvan ve sahiplerinin huzurlu birlikteliğine katkı sağlıyoruz.

Markalarımız

• Von Barbarossa (köpek üretimi)
• Gölge K9 ve Bailey EDH (köpek eğitimi)